نتایج جستجو برای عبارت :

برنامه 1000 ساعت حرف آخر

هواپیمای مدل TechOne Hobby dlg 1000  از جنس فوم EPO  فوق العاده سبک ساخته شده  است. داخل بالاها از لوله فیبر کربن با استحکام بالا استفاده شده است که مقاوت این مدل را دو چندان میکند. 
این هواپیما قابلیت نصب موتور را ندارد و در کلاس گلایدر دسته بندی میشود. هواپیمای مدل TechOne Hobby dlg 1000 با دست پرتاپ شده و روی جریان هوای گرم قرار میگیرد و به کمک سرو و بدون موتور هدایت میشود. 
مشخصات هواپیمای مدل TechOne Hobby Dlg 1000:
طول بال : 995mm
طول هواپیما : 812mm
وزن پرواز : 199g
سروو : 4 ع
هواپیمای مدل TechOne Hobby dlg 1000  از جنس فوم EPO  فوق العاده سبک ساخته شده  است. داخل بالاها از لوله فیبر کربن با استحکام بالا استفاده شده است که مقاوت این مدل را دو چندان میکند. 
این هواپیما قابلیت نصب موتور را ندارد و در کلاس گلایدر دسته بندی میشود. هواپیمای مدل TechOne Hobby dlg 1000 با دست پرتاپ شده و روی جریان هوای گرم قرار میگیرد و به کمک سرو و بدون موتور هدایت میشود. 
مشخصات هواپیمای مدل TechOne Hobby Dlg 1000:
طول بال : 995mm
طول هواپیما : 812mm
وزن پرواز : 199g
سروو : 4 ع
فرش 1000 شانه

به دلیل قیمت بالای فرش دستباف و عدم توانایی خرید طرفداران طرح های دستباف، طراحان فرش 1000 شانه را که کیفیت بالایی دارد روانه بازار کردند. فرش  1000 شانه ماشینی شباهت بسیاری به فرش دستباف دارد و حتی بالاتر از آن فرش 1000 شانه تراکم 3600 و در انواع طرح های زیبا تولید و عرضه می شود. فرش هزار شانه یکی از به روزترین و جدیدترین مدل های فرش ماشینی است که توانسته به خوبی رضایت استفاده کنندگان را به خود جلب کند. 
ادامه مطلب
افزایش #تضمینی اعضاء کانال (ممبر صددرصد واقعی)

1 -  جذب فوری   (با لینک جوین کانال) :
حداقل سفارش = یک کا
پیامرسان بله : هر یک کا  = ۶۹.۰۰۰  تومان ۲ کا به بالا شامل تخفیف خواهد شد
تلگرام :هر کا اجباری  = ۱۵.۰۰۰ تومانهر کا  فیک  =  ۲۰.۰۰۰ تومان
2 - جذب اختیاری (بالینک عادی کانال) : انتشار لینک عادی کانال شما در مجموعه ۱.۵۰۰.۰۰۰ نفری بمدت ۳ ساعت به شرح ذیل
بله  :   ۱۵۰.۰۰۰   تومانمیانگین جذب : حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر مدت زمان انتظار برای انجام : ۲۴تا۴۸ ساعت
در تاریخ 3 آذرماه 1397 سرامیک های بین کابینت آشپزخانه تکمیل شد . سرامیک طرح آجری را انتخاب کردم و چون آپزخانه گچ سفید بود با چسب کاشی روی گچ چسبانده شد . برای بین کابینت 17 عدید سرامیک به ابعاد 30 در 80 گرفتم که در آخر دو تا اضافه آمد و چند تا هم تکه اضافه آمد . قیمت 17 تا سرامیک مبلغ 83 هزار تومان شد و این نوع سرامیک متری 20 هزار تومان بود . 
مرحله چسباندن سرامیک ها از ساعت 3/5 ظهر امروزشروع شد و حدود 5 ساعت طول کشید و ساعت 8 تمام شد . دستمزد برای چسباندن سرام
⚫️ 21 فوریه، ساعت ۱۲:۳۰ شب :- پیش نمایش ۳۰ ثانیه‌ای از تایتل ترکِ ON در TikTok
⚫️ 21 فوریه، ساعت ۶:۳۰ صبح :- وی‌لایوِ ویژه‌یِ کامبک با آلبوم Map Of The Soul:7
⚫️ 21 فوریه ، ساعت ۱۲:۳۰ ظهر:- انتشارِ آلبوم Map Of The Soul:7 همراه با انتشارِ Kinetic Manifesto Film 
⚫️ 21 فوریه ، ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر:- مصاحبه‌ی زنده‌ی بی تی اس در برنامه‌ی The Today Show 
⚫️ 24 فوریه :- کنفرانس خبریِ آلبوم Map Of The Soul:7 در سئول 
⚫️ 25 فوریه ، ساعتِ ۸:۰۰ صبح:- پخش برنامه‌ی Tonight Show With Jimmy Fallon که از پیش ضبط شده
سلام خدمت همراهان همیشگی آموزیت،در این پست براتون نسخه جدید برنامه روبیکا رو آماده کردیم همتون که با روبیکا آشنایی دارید اگه هم ندارید هیچ اشکالی ندارد با نصب این برنامه و کارکردن باهاش میفهمید با چی رو به رو هستید! پیام رسان،دنیای فیلم،دنیای موزیک، و هزاران سرگرمی دیگر...
ادامه مطلب
با اعلام رسمی دولت، از ساعت صفر جمعه، ۲۴ آبان، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین ۳۰۰۰ تومان است. بنزین سوپر نیز به ازای هر لیتر ۳۵۰۰ تومان فروخته می شود. روایت تصاویر عصرحباد از جایگاه بنزین حبیب آباد را در ادامه با هم می بینیم.
عکاس: محمد نیسانی
اهم فعالیتهای کمیته نماز آموزشگاه مدرس
ا-یجاد فضای مناسب جهت برگزاری هر چه باشکوهتر برگزار شدن نماز جماعت از جمله پاکسازی نماز خانه وتزئین پانل نماز خانه وعطر افشانی آن
2-تدوین برنامه اقامه نماز و دادن مسئولیت برگزاری نماز به پایه های مختلف
3- تهیه کارتهای تشویقی نماز
4--برگزاری نماز جماعت در مساجد همجوار
5- دعوت از امام جماعت مسجدصاحب الزمان  برای اقامه نماز جماعتدر آموزشگاه
6- حضور در نماز جمعه
7- تعیین برنامه مکبران و موذنین جهت برگزری
واقعا بیست و چهار ساعت که ده ساعتشو خوابم کمه :(
ینی من چهارده ساعت رسما بیدارم :|
سه ساعتشم که خوردن و اینا
میشه ۱۱ ساعت
پنج ساعتشو پا گوشیم 
میشه شش ساعت
سه ساعتش رو که ولو شدم رو تخت زل زدم به سقف 
میمونه ۳ ساعت دیگه
که اونم معلوم نی چیکار دارم میکنم :|
.
.
.
باید شروع کنم به برنامه ریختن اینطوری نمیشه
سال کنکور با تمام مزخرفیش خوبیش این بود که ادم شده بودم و اومده بودم رو برنامه و وقت زیادم میوردم ...
( بدترین فوشی که بلدید ) نثارِ این احوالِ من ...
کسب درآمد #جدید1000 +1000 تومانبرای #همه_اپراتورها
1-ابتدا برنامه #ست رو دانلود و نصب کنید.https://tracker.metrix.ir/8bg1hf2-سپس شماره خودتون را وارد کنید و در قسمت کد معرف، کد D9AE86 را وارد کنید و 1000 تومان اعتبار هدیه دریافت کنید.
کد معرف : D9AE86
با عضویت 1000 تومان و با دعوت از هر نفر 1000 تومان اعتبار دریافت میکنید.
از طریق گزینه "برگشت وجه" در منوی برنامه ، و با دادن شماره شبای خود میتوانید در 3 روز آخر هر ماه ، اعتبار هدیه را تسویه کنید.
دوستان ما هنوز تسویه نداشتیم و شرک
مراجعین عزیزی که درباره ساعت های مراجعه به مطب سوال داشتند، ساعات کاری مطب به صورت زیر می باشد:
روزهای فرد ساعت چهار الی نه بعدازظهر
شماره تماس: 
031-53240596
09138800914
آدرس مطب: شهرضا- میدان تاسوعا- مجتمع پزشکی کوثر- طبقه دوم- واحد پنج
.
دکتر اکبر عظیمی
متخصص کودکان و نوزادان، رشد و تغذیه
- بیماری های نوزادان
- بیماری های عفونی
- آسم و آلرژی
- تغذیه و گوارش
- اعصاب
در نیمه دوم آبان ماه 1397 ساخت ام دی اف آشپزخانه از سر گرفته شد و آشپزخانه شکل و شمایل بهتری به خود گرفت . ام دی اف آشپزخانه سفید رنگ است و حاشیه های آن عسلی رنگ است . آشپزخانه هنوز کامل نشده است و چند روز دیگر باید کار شود تا به طور کامل تکمیل شود ...
*
*
*
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی، کاروان پیاده روی حرم تا حرم برای جاماندگان کربلا از مسیر آستان مقدس امامزاده عبدالمومن (ع) حبیب آباد تا آستان مقدس امامزاده شاهزاده حسن (ع) کیجعلی برگزار شد.
عکاس: محمدمهدی منصوری-امیرعلی حامدنیا
راهپیمایی مردم ولایت مدار شهرستان برخوار در اعتراض به اغتشاشات اخیر در کشور و اقدامات اخیر آشوبگران در به آتش کشیدن اماکن عمومی و ضربه به امنیت ملی امروز پنجشنبه 30 آبان 1398 در مرکز شهرستان برخوار (دولت آباد) برگزار شد.
عکاس: محمد مهدی منصوری
برنامه ی درسی مطابق آنچه در تصویر می بینید ارائه خواهد شد.
فایل های مربوط به هر درس، از ساعت 8 صبح تا 14 عصر در دسترس شما خواهند بود و راس ساعت 14 به مدت 2 ساعت به صورت آنلاین در گروه های واتس اپ موجود رفع اشکال، پرسش و پاسخ، کوییز و ارائه تکالیف را خواهیم داشت.
از مهمترین دغدغه های امروز هرخانواده چه برای خانه ی خود چه برای جهیزیه عروس و داماد خرید فرش ماشینی ارزان و با کیفیت است.شهر کاشان بدلیل داشتن درصد زیادی از کارخانجات تولید فرش ماشینی و وجود رقابت بین این تولیدکنندگان دارای فرش های باکیفیت است.
فرش ماشینی 700 و 1000 شانه جزء محبوبترین و پرفروش ترین فرش های ماشینی کاشان می باشد.فرش 1000 شانه با داشتن میزان تراکم قابل قبول 3000 توانسته است هدف خریداران از فرش ظریف با دوام بالا را برآورده کند.فرش ها و
1 گیگ اینترنت هدیه برای همه مشترکین همراه اول
از لینک زیر در برنامه همراه من ثبت نام کنید و سپس اپلیکیشن رو نصب کنین
آموزش اپلیکیشن رو تا آخر ببینین
از 1 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول لذت ببرین
کلیک کنید ⚠️ درصورت عدم نصب برنامه همراه من

شارژ 1000 تومانی همراه اول / سامانه کی برد✅برای همه / جدیدبا شارژ صفر هم میشه شرکت کنید1⃣ ابتدا رو لینک زیر کلیک کنیدhttp://cg.yourcube.ir/appkibord/sub/land/1/step1/ref/p?invcode=13651586252⃣ شماره خودتون رو وارد کنید و کد فعالسازی رو وارد کنید ثبت دعوتی‌ها ارسال 300 به 307353 دریافت شارژ ارسال 1000 به 307353 تا سقف 200 هزار تومان به ازای هر 1 نفر 1000 تومان✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی نیاز به نصب اپلیکیشن نیست لغو سامانه ارسال OFF و OFF1  به 307353
تاریخ برنامه هاى پیش روى بى تى اس
→8مى شروع پیشفروش البوم ژاپنى 'Map Of The Soul: 7 the Journey' از ساعت ٧:٣٠صبح به وقت ایران 
12مى پخش قسمت 1 و 2 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←11مى سومین تبلیغات BodyFriend
←14مى پخش قسمت 3 Break The Silence در ویورس (٤:٣٠ صبح به وقت ایران)
پخش کنسرت Love Yourself:Seoul از شبکه JTBC (١١شب به وقت کره - ٦:٣٠ عصر به وقت ایران)
←19مى پخش قسمت 4 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←21مى پخش قسمت 5 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وق
 این باغ ویلا  بسیار شیک با مساحت 1000 متر مربع در موقعیت مکانی عالی از کردامیر شهریار قرار گرفته و دارای  160 متر ویلا  به صورت دوبلکس و  اتاق خواب دارد . باغ ویلا معرفی شده در داخل شهرک ویلایی قرار گرفته و می تواند یکی از گزینه های خرید باغ ویلا برای خریدارانی که قصد خرید باغ ویلا در کردامیر را دارند باشد.

ادامه مطلب

مدتیه که برنامه تلویزیونی ای نتونسته منو جذب کنه ، همیشه دوست داشتم یه برنامه خاصی پخش میشد که واسم جذاب باشه.
ولی بالاخره شد
این روزا حوالی ساعت ۱۹ دستِ دلم را میگیرم و گوش میشوم پای برنامه ی زندگی پس از زندگی شبکه ۴
ممنونم از تهیه کنندگان این برنامه
برنامه ای که حتی برای نیم ساعت هم که شده از این زندگی جدایمان میکند و رهسپارمان میکند به زندگی واقعی مان.
مرگ اگر مرد است گو پیش من آی * تا در آغوشش بگیرم تنگ؛ تنگ
من از او جانی ستانم جاودان * او ز
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این نغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
برند دنیل کلین در سال 1973 تاسیس شد.اولین قدم
های دنیل کلین در ابتدای کار با شعار "مد برای همه" شروع شد.از روز اول
تاسیس تا امروزه،دنیل کلین به یک برند بسیار محبوب تبدیل شده و توجه بسیاری
از خریداران بین المللی در سراسر جهان را جلب کرده است.
وجه تمایز
این برند تنها به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب نیست،بلکه در کنار این ها
پیروی کردن از آخرین مد و فشن روز دنیا و ارائه بیش از 1000 مدل و 1000 رنگ
مختلف به مشتریان خود است.
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این تغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
هر چه مصیبت داریم از همین دو جمله است
سبکسری میکنیم و سهل انگاری،
به آن دو کلمه ای که میدانیم عمل نمیکنیم
همین
پ.ن: حواسم به منم هست؟ نه خیلی (عطف به همان جمله اول)
لعنت به این ذهن قالب زده برنامه ای، عزیز من برنامه نمیخواد اگر روزی باید برای خودت وقتی بگذاری بگذار چه یک ساعت چه ده ساعت
من عاشق برنامه ریزی ام. حالا توی هر مسئله ای میخواد باشه بززنامه فردارو اینجا میگم تا یکم شاد تر بشم.
ساعت  شش و بیست و هفت دقیقه بیدار‌میشم تا شش و چهل و شش دقیقه کارای اولیه رو انجام میدم تا هشت برای امتحان میخونم. هشت و پنج دقیقه مدرسه ام. حداکثر ساعت دوازده و ربع برمیگردم خونه. تا یک برنامه میریزم تا سی و یک اردیبهشت. از یک تا چهار درسمو میخونم. از چهار میرم یکم به خودم برسم. حداکثر دو ساعت باید طول بکشه. شش تا دوازده درس میخونم. دوازده میخواب
تمام خواص و فواید سیاه دانه
 سیاه دانه چه خواصی دارد که اینقدر توصیه می شود تا از آن در برنامه غذایی خود حتما استفاده کنید. در این بخش از مجله سلامت نمناک قصد داریم شما را با کاملترین لیست خواص سیاه دانه و فواید روغن سیاه دانه و درمان های طب سنتی با سیاه دانه و عسل آشنا کنیم.

ادامه مطلب
این باغ ویلا لوکس  شامل 1000 متر مساحت و در  آن 160 متر ویلای لوکس ساخته شده است . علاوه بر این 50 متر اتاقک میهمان با کلیه امکانات رفاهی نیز در این باغ ویلا در قرار دارد. این باغ ویلا در دهکده ویلایی کردزار واقع در منطقه ویلایی شهریار قرار گرفته است .از نکات و ویژگی های قابل توجه در مورد این باغ ویلا در کردزار می توان به شاهنشین 40 متری آن در فضای باغ اشاره کرد.. ادامه متن در ادامه مطلب

ادامه مطلب
فیلمی بود بسی جذاب و جالب. 
داستان دختر فقیریه که خیلی باهوشه و بورسیه می‌گیره و وارد یه مدرسه به اصطلاح غیرانتفاعی می‌شه، پر از بچه‌های پولدار لوس و خنگ. و چی کار می‌کنه؟ در ازای رسوندن تقلب سر جلسه امتحان ازشون پولای هنگفت می‌گیره.
روشایی که برای تقلب ابداع و استفاده می‌کنن فوق‌العاده هوشمندانه و جذابن.
فکر می‌کنم اولین فیلم تایلندی‌ای بود که می‌دیدم، مگر اینکه تو تلویزیون چیزی دیده باشم و یادم رفته باشه. 
جالبی‌ش اینه که شما تا او
از این به بعد ساعت خواب و درس خوندنم عوض میشه ان شاءا... .
1- اذون مغرب رو ساعت هشت وربع میگن. تا 8ونیم نماز.
2- از8ونیم تا ساعت 9وربع افطار.
3- از ساعت 9ونیم تا 10ونیم درس.
4- از 10ونیم خواب تا 3.
5- از 3 تا یه ربع به4 سحری.
6- از یه ربع به 4 تا اذون صبح، ... .
7- تا ساعت 5ونیم نمازصبح.
8- از 5ونیم تا 6ونیم درس.
9-بعد از برگشتن از دانشگاه، تا اذون مغرب درس.
خدای من. خودت کمک کن بتونم درس بخونم و وقتمو تلف نکنم.
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
دوره آموزش برنامه نویسی به زبان ++C به صورت کاملا هدفمند و با رویکرد مهندسی نفت
برنامه زمانی: 
هفته اول : 5 و 7 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته دوم :12 و 14 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته اسوم : 19 و 21 اسفند ساعت 11 الی 14
محل برگزاری: امیر آباد شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی تهران 
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
ظرفیت تکمیل شد ...
دوره جدید به زودی ...
نسل امروز نمیدانند برفک یعنی چه...نمیدانند چطور گاهی پیه دیدن  چند ساعت برفک را با تن میمالیدیم تا یک کارتون یا برنامه خوب ببینیم. برنامه ای که انتخاب شده بود..با دقت و ظرافت های جدی...برفک برای نسل امروز معنی ندارد چون بیست و چهار ساعت شاهد برنامه های رنگارنگ  مختلف جعبه جادویی هستند..برنامه هایی که گاهی آرزو میکنی کاش جایشان برفک میدیدی...
ادامه مطلب
شهر کاشان با فرش های ماشینی خود در سراسر دنیا معروف است. از این رو همه افرا برای خرید فرش ماشینی خود اول از همه چیز به لیبل کاشان توجه می کنند. فرش های ماشینی کاشان در کیفیت ها متفاوت و با تراکم های متفاوت تر تولید می شود. این مجموعه فرش های 1000 شانه ماشینی خود را در بهترین کیفیت و به صورت صادراتی عرضه می کند.

www.artemiscarpetco.com
شماره تماس: 09356629532
بی نهایت یعنی چه؟
آیا عالم و هستی نهایتی دارد یا خیر؟
شگفتی اعداد:
* اگر بخواهیم روی کاغذ 1 میلیون نقطه بگذاریم
در هر صفحه 1000 نقطه
1000 صفحه لازم است
حدودا 92 ساعت وقت لازم دارد.
اگر بخواهیم از 1 تا 1 میلیارد بشماریم
حدودا 31 سال وقت لازم دارد
#تقاضای_کامل_خواندن
ادامه مطلب
بی نهایت یعنی چه؟
آیا عالم و هستی نهایتی دارد یا خیر؟
شگفتی اعداد:
* اگر بخواهیم روی کاغذ 1 میلیون نقطه بگذاریم
در هر صفحه 1000 نقطه
1000 صفحه لازم است
حدودا 92 ساعت وقت لازم دارد.
اگر بخواهیم از 1 تا 1 میلیارد بشماریم
حدودا 31 سال وقت لازم دارد
#تقاضای_کامل_خواندن
ادامه مطلب
کانال بلاگ راه اندازی شد:

چنل تلگرامی آموزش پایتون و امنیت آموزش برنامه نوسی به زبان پایتون 
هک و امنیت آموزش شبکه دوره آموزشی CEH اخبار هکری معرفی آسیب پذیری ها ترفند های برنامه نویسی و امنیت و ..... تو این کانال یک برنامه نویس تمام عیار شو لینک : https://t.me/PythonAndSecurity1
فرش ماشینی توسط ماشین آلات مختلفی تولید میگردد که میتوان به دستگاه‌های تکسیما، واندویل، شونهر، Alpha ,CRX, ASR, VTR و… اشاره کرد. با پیشرفت دستگاه های تولید فرش ، فرش های با تراکم (به تعداد گره ها در یک متر از طول فرش میگویند) بیشتر تولید گردید. فرش های ماشینی در ابتدا با تراکم 320 تولید میشدند که بعد ها  بصورت 350 ، 380 ، 400 ، 440 ، 500 ، 700 ، 1000 ، 1200 و 1500 شانه نیز تولید شد.
با افزایش تراکم در فرش گره های آن ریزتر شده در نتیجه فرش نازک تر میشود ولی از سوی دیگر ظاه
برای بین کابینت آشپزخانه سرامیک انتخاب کردم که ابعاد آن 30 در 80 است و در مجموع 12 عدد سرامیک به مبلغ 59 هزارتومان خریداری کردم که باید با چسب کاشی در بین ام دی اف آشپزخانه نصب شود . طرح و مدلی سرایمکی که انتخاب کردم مدل آجری هست که از رنگهای سفید ، کرم و شیری ترکیب شده است و دارای لعاب براق می باشد .
*
*

خیلی از ما ساعت‌های زیادی از زمان خود را با گوشی موبایل و اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم.‌
‌ می‌شه از همین ساعت‌های فراغت هم استفاده مفید کرد
اگه برنامه‌نویسید یا دوست دارید برنامه‌نویسی یاد بگیرید پیشنهاد میکنیم  با این اپلیکیشن ها کار کنید. ‌این ۴ برنامه به شما کمک می‌کنند تا از زمان‌های از دست رفته خود روی موبایل هم بتوانید استفاده کنید و منابع خوبی برای یادگیری و پیشرفت در برنامه‌نویسی هستند.
1- sololearn
سولولرن یک
بسم الله الرحمن الرحیم
اصلاحیه برنامه های نوروزی
برنامه عاشورا واقعیتی بی پایان از پنج شنبه ۲۲اسفند آغاز می گردد. 
این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹یا ۱۱صبح
برنامه پنج شنبه ۲۲اسفند:
۱.معرفی عبد الله بن مسلم بن عقیل  پسر مسلم
۲.معرفی عون بن جعفر طیار همسر ام کلثوم کبری 
برنامه شنبه در کانال اصلاع رسانی می گردد
برنامه درسی شبکه آموزش روز جمعه 16اسفندماه ۹۸ 

‌‌‌‌✅ متوسطه دوره اول  :

ساعت۹ صبح تا۹:۳۰ درس مطالعات اجتماعی  پایه ۷.

ساعت۹:۳۰تا۱۰صبح درس ادبیات فارسی  پایه ۹

ساعت:۱۰تا۱۰:۳۰درس مطالعات اجتماعی  پایه۸.

برنامه دوره ابتدایی :

⏰ساعت۱۰:۳۰تا۱۰:۵فارس۲

⏰ ساعت ۱۰:۵۰تا۱۱:۱۰ریاضی۶

⏰ساعت ۱۱:۱۰تا۱۱:۳۰درس علوم۴

متوسطه دوم:

⌛️ ساعت۱۱:۳۰ الی ۱۲ درس زبان ۳  پایه۱۲همه رشته ها.

⌛️ساعت۳۰؛۱۲الی۱۳ درس فیزیک۳پایه۱۲ .

⌛️ساعت۱۵الی۱۵:۳۰
ساعت مچی دوست دارم...قطعا اگر تمکن مالی داشتم، یک کلکسیونر ساعت می شدم...از همون ابتدای کودکی اصرار داشتم که ساعت بیاندازم...امروز که خیلی ها بواسطه موبایل از ساعت مچی چشم پوشی کردن، آدم های ساعت دار، خاص به نظر میان...هنوز هم از ایستادن مقابل ساعت فروشی های حول و حوش پلاسکوی مرحوم و تماشای ساعت های اصیل و قیمتی سیکو و سیتیزن لذت می برم...ساعت علاوه بر اعلام زمان، با انداختن در دست راست، نشانه ای از چپ دست بودنم است...این موضوع احترام ساعت را برای
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
تجزیه و تحلیل  طراحی سیستم  رشته مدیریت بازرگانی دوشنبه 98/9/4 ساعت
۱۰۰۰ متر باغ ویلا در  باغ گیلاس شهریار
کد ملک در املاک سناتور : 4006
120 متر بنای نو ساز به صورت دو خواب
دارای درختان مثمر میوه
محوطه سازی شده و گل کاری
انشعابات کامل و سهمیه آب کشاورزی
دارای سند شش دانگ
مشاور مربوطه :  09387385864 احمدی
در طول روز خیلی واژه ها می‌شنویم و بی تامل و تفکر از کنارشان می‌گذریم و فقط گاهی بر زبان جاری شان می‌کنم! ولی یکبار که فرهنگ واژگان مغزتان را زیر و رو کنید ، کلماتی پیدا می‌کنید که برایتان جالب خواهد بود! تا به حال به برنامه ریزی فکر کرده‌اید؟ اصلا چرا برنامه ریزی؟چرا به دنبال آن فعل ریختن می‌آید ؟ چرا جمع نمی‌شود؟ فقط پهن می‌شود؟ چرا؟ اصلا شاید به خاطر همین پهن شدن ها و ریختن هاست که هیچ وقت برنامه هایمان به سرانجام نمی‌رسند و راه به جای
آغاز پخش فصل دوم برنامه «عصر جدید» از فردا شب/ مردم داوری می‌کنند
اولین قسمت از فصل دوم برنامه عصرجدید شبکه سه، یکشنبه ۲۲ اردیبهشت پخش می‌شود.
رقابت برگزیدگان دور اول برنامه عصر جدید در فصل دوم، از فردا روی آنتن می‌رود. قرار است در ماه مبارک رمضان این برنامه یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ پخش شود.

بنا به گفته علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه، داور نهایی این فصل مردم هستند. بازپخش این برنامه نیز جمعه‌ها ساعت ۱۷ خواهد بود.
برای فصل دو
طرف میگه: حسابش از دستم در رفته که گفته بودم میخوام و میشه..    ولی  یکی دو نفر که به تو بگن حالا این نه یکی دیگه..  یا این نه!    کوتاه میایو میگی باشه این نه!؟
 منی که 1000 بار میگم و هستم.   چی بگم خانومم؟     1000 بار خواستن من کمتر مهمه..  به ازای  هر بار گفتن "نمیشه"ی بقیه،  من 100 بار بگم میشه و میخوام.. 
"یعنی اگه من  جای تو بودم نمیتونستم بگم نه!"  
حد اقلش میگفتم نمیتونم بگم نه
مراسم گرفتند از ساعت 10 صب
من کلاس دارم از ساعت 2 تا هفت و نیم عصر
از دیروز کلی اس ام اس و پیام تو تلگرام و همه کانال های دانشگاه گذاشته شده که:
ایها الناس سه شنبه جشن روز معلم داریم
بیایید بیایید بهتون جایزه نفیس میدیم 
بهتون ناهار هم میدیم (اون ناهار رو خودمون میتونیم بگیریم 2500 والاع)
برنامه مون ال و بل هست
خوب شما اگر راست میگین برنامه روز معلم رو بندازید خود روز معلم
نه این که چون کارمندها پنجشنبه تعطیل هستند ما رو زا به راه کنید و سه شنبه با و
از محصولات جدید عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان فرش ماشینی 1000 شانه می باشد که دارای قیمتی بسیار مناسب و ارزان بوده و از کیفیتی بینظیر نیز برخوردار است ، از ویزگی ای که این فرش 1000 شانه دارا است می توان به تراکم 3600 آن و هم همچنین نخ آکریلیک هیت ست شده به کار رفته شده در آن اشاره داشت.
محصول فرش 1000 شانه دارای قیمتی بسیار مناسبتر نسبت به فرش های 1200 و 1500 شانه می باشد ولی دارای ظرافت و کیفیت این دو محصول نیز است و قادر است با زیبایی که دارا است

در این بازدیدها مسئول کتابخانه توضیحاتی در مورد بخشهای مختلف کتابخانه، شرایط عضویت، ساعت کاری و خدمات کتابخانه به دانش آموزان ارائه کردند.
1-مدرسه نرجس2

2-مدرسه 13 آبان
3-مدرسه راه زینب(س)
4-مدرسه حجاب
5-مدرسه راهیان نور
6-مدرسه فاطمیه
7-مدرسه نرجس1
8- پیش دبستانی غنچه های بهشت
10- مدرسه جنداله شهرک
بالاخره آقای کاشی کار از روز شنبه مورخ 7 اردیبهشت ماه 1398 به همراه شاگردش شروع به کار کردند و سرویس بهداشتی پشت بام خانه را شروع به ساختن کردن تا دیگه انشالله بنایی خانه ما به طور کامل تمام شود انشالله .این عکسها رو در روز یکشنبه 8 اردیبهشت ماه گرفتم یعنی روز دوم شروع ساخت سرویس های بهداشتی در پشت بام .
*
*
*
زمان آغاز و پایان سفر باید از یک ماه قبل قطعی شده باشد.
محل اقامت و شام و ناهار باید از قبل نهایی شده باشد.
مسیر سفر باید از قبل مشخص شده باشد.
هزینه خرید باید از قبل مشخص شده باشد.
روزانه بیش از 8 ساعت رانندگی برنامه ریزی نشده باشد.
خیلی خوب است هر جا بازارچه ای بود که تولیدات بومی را می فروختند توقف داشته باشیم مثل بازارچه خرمای حاجی آباد یا بازار ماهی خرمشهر
در موارد زیر وا ندهیم : ارتباط با خدا (نماز با توجه و قرآن)، تمیزی و مرتب بودن ماشین، مص
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
در این مقاله قصد داریم یکی از تولیدات شرکت سجاده فرش تک ستاره کویر کاشان به نام سجاده فرش 1000 شانه کاشان طرح ضیافت آبی را خدمت شما معرفی کنیم. سجاده فرشی که مشاهده می کنید سجاده فرش 1000 شانه کاشان طرح ضیافت آبی است که در ادامه با ویژگی های این سجاده فرش بیشتر آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
خیلی دیر فهمیدم که باید با زور با خودم رفتار کنم.دیگه بسته‌ی اینترنت نخریدم واسه گوشیم.اینستا رو هم دی‌اکتیو کردم.کلش رویال هم که از قبل پاک شده بود...و الان اوضاعم بهتره.باید توییتر رو هم پاک کنم...- همچنان تلگرامِ لعنتی رو نمی‌شه پاک کرد...- همه فکر می‌کنن من خیلی درس‌خونم. یه برنامه‌ای رو گوشیم نصب کردم که نشون می‌ده در شبانه روز چند ساعت صفحه گوشیم روشن بوده. حدس می‌زنین چند ساعت؟ ۸ ساعت! حداقل ۸ ساعت! هر روز هم همینه. روز تعطیل که حتی بیشت

✅شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست
شبکه آموزش
صبح‌ها شنبه تا ۵ شنبه از ساعت ۸ صبح تا۹:۳۰ دروس متوسطه دوره اول و ازساعت۹:۳۰ صبح دوره ابتدایی آغاز می‌شود؛
عصر‌ها هم از ساعت ۱۴:۳۰ تا۲۳، دروس رشته‌های تجربی و ریاضی فیزیک دوره تحصیلی متوسطه نظری از این شبکه پخش می‌شود.
از ساعت  ۲۱ تا ۲۲ هرشب برنامه‌هایی در حوزه فنی حرفه‌ای وکاردانش
شبکه ۴ سیما
از شنبه تا ۵ شنبه صبح‌ها از ساعت ۸صبح الی ۹ و از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ (۶ باکس آموزشی) برای رشته‌ه
خرید کفش کوهنوردی خارجی : یکی از مهمترین ابزارها در طبیعت گردی و کوهنوردی کفش است. هر گامی که به تنهایی برداشته می‌شود باید جان شما را از خطرات احتمالی حین راه رفتن حفظ کند. برای انتخاب کفش مناسب ابتدا باید مشخص کنید که به کدام برنامه‌ها تمایل بیشتری دارید. چون وزن و سبک و مدل کفش‌ها بسته به نوع استفاده، متغیر هستند.
برای تهیه و خرید کفش های اصل خارجی به لینک زیر بروید:
خرید کفش اصل اروپایی
عوامل متفاوتی تعیین کننده کیفیت و کارایی کفش‌های ک
با سلام خدمت دانشجویان محترم
ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای تمام دانشجویان  و خانواده های محترمشان، به اطلاع می رساند کلاس های درس اینجانب مطابق با زمان بندی اعلام شده از سوی دانشگاه در هنگام انتخاب واحد،  راس ساعت در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین  برگزار می گردد. لذا حضور دانشجویان محترم الزامی می باشد.
همچنین دانشجویان محترم درس برنامه نویسی پیشرفته 1 که پیش از این به دلیل به حدنصاب نرسیدن تعداد نفرات، کلاسشان با کلاس درس برنامه
بسم اللهبرنامه فردام اینه: 
فردا روزه نخواهم بود. ساعت نه بیدار بشم، یه صبحانه آماده کنم بخورم و ده تا دو و سه کارامو انجام بدم. بعدم یه فیلم و بعد کارای خونه تا ساعت هفت. بعدش هفت میام مینویسم چه کردم و باید چه بکنم. به امید خدا.
ساعت های دیواری ایده آل برای خانه شما
ساعت ها سازهای مربوط به گفتن زمان هستند که تقریباً در همه جا به اشکال مختلف یافت می شوند. ساعت های دیواری ساعت هایی هستند که بر روی دیوارها قرار می گیرند که می توانند دارای عملکرد دوگانه باشند: نمایش زمان و تزئین دیوار خانه ها.ساعت دیواری بخش مهمی از هر خانه ای هستند که می توانند دیوارهای خالی را متحول کرده و در هر اتاق خانه قرار بگیرند. همچنین افراد برنامه های خود را با ساعت مدیریت می کنند. در این مبحث دو
برنامه Yahoo Mail! برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط کمپانی یاهو طراحی و عرضه شده است . به کمک طراحی زیبا و طراحی فوق العاده آن به کاربران کمک می کند تا بتوانند به سادگی ایمیل های خود را دریافت کنند و آنها را بخوانند یا دسته بندی نمایند . ایمیل یاهو به هر کاربر ۱۰۰۰ گیگابایت فضای ابری اختصاص می دهد
ادامه مطلب
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
نخستین روز رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸، صبح پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ با حضور امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در منطقه عمومی سمنان برگرار شد.

عکاس: حسین مرصادی/ فارس - آرش میرسپاسی/ باشگاه خبرنگاران - عرفان کوچاری/ تسنیم
فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ یکی از جدیدترین تولیدات کارخانجات فرش ماشینی کاشان است.این فرش در 10 رنگ واقعی توسط دستگاه HCPx2 بافته می شود.جنس نخ خاب در فرش ماشینی 1000 شانه عمدتا نخ آکرولیک 100 درصد هیت ست و جنس نخ تار و پود آن پنبه می باشد.فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ بدلیل کیفیت بالا در اثر شستشو تغییر حالت و تغییر رنگ نمی دهد.

شانه
اصطلاح شانه فرش به میزان گره های عرضی فرش ماشینی در یک متر مربع گفته می شود.شانه ی فرش تاثیر مستقیمی روی کیفیت فرش ماشینی دا
استخدام برنامه‌نویس ++C (آقا)
موقعیت مکانی:    - تهران ، تهران.
نوع همکاری:    - پاره وقت.
حداقل سابقه کار:    - مهم نیست.
شرح موقعیت شغلی:      - برنامه نویس مسلط به ++C (ترجیحا آشنا به Qt).      - مسلط بر Object Oriented Programming.      - ترجیحا آشنا به مباحث مهندسی نرم افزار از قبیل:          - مباحث Clean Code.          - اصول SOLID.          - روش و اصول Refactoring.          - قواعد Design pattern.      - آشنایی با برنامه‌نویسی در محیط Linux مزیت محسوب می‎شود.      - آشنایی با Git
1000 متر باغ ویلا همراه با 120 متر ویلای لوکس و نوساز در قلب منطقه شهریار یعنی دهکده ویلایی کردزار دارای استخر روباز به همراه تاسیسات کامل همچنین محوطه سازی بینظر و زیبا که در آن انواع درختان میوه چندین ساله کاشته شده است. اگر قصد خرید باغ ویلا در شهریار هر یک از مناطق باغ ویلایی غرب تهران را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاورین املاک سها تماس حاصل فرمایید ...ادامه توضیحات در ادامه مطلب

ادامه مطلب
خب امروز روز دومی بود که ساعت 5 صبح بیدار شدم. نوشتن این موضوع شاید الان درست نباشه، چون دو روز هیچ چیزی رو به عادت تبدیل نکرده! اما خواستم بنویسم که یادم بمونه چه حس خوبی داشتم این ساعت بیدار شدن و چقد به کارام رسیدم.
شبا میانگین ساعت 9 می‌خوابم و صبح‌ها 5 بدون زور و سختی بیدار میشم. فقط دو تا آلارم روی گوشی میذارم و یه ساعت زنگ دار قوی هم دارم که با فاصله از تخت میذارمش روی زنگ. تا الان که با همون آلارم اول گوشی بیدار شدم و به آلارم دوم و ساعت نرس
 اون دیویست و چهل ساعت کوفتیو با دعوا و زور تمومش کردم و خب اصلنشم هر نمره ای میخوان بهم بدن ،بدن' آی دونت گیو شت 'همینقدر صریح:/
کنار شیش روز کار در هفته هفته ای ام شیش ساعت کلاس زبان میرفتم و خب هر طوری حساب کنی اینکه من  الان جایی ام که از سرمای طبیعی هوا قراره زیر پتو بخوابم کاملن حقمه:/
اینکه دیروز طی یه حرکت انتحاری ساعت هشت شب چمدونمو بستم و ساعت یازده راهی شدم اونم بدون هیچ برنامه ریزی حقمه
اصلنشم من حق دارم همه برنامه هامو یه هفته بخوابو
هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی #مدرسه_ایران، به موضوع «تربیت اقتصادی و سواد مالی» در مدرسه می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، آقایان «عباس رستمی» و «رضا پاینده»، دو معلم و طراح آموزشی، به گفتگو درباره روش‌های آموزش سواد مالی و بهبود تربیت اقتصادی دانش‌آموزان می‌پردازند. در بخش‌های دیگر این برنامه نیز گزارش‌هایی از تجربیات چند مدرسه ایرانی و فرنگی در آموزش‌های اقتصادی پخش خواهد شد.در سن
امروز بالاخره به برنامم رسیدم. فقط این چند ساعت باقی مانده رو کتابمو باید بخونم همچنان که الان گفتم یکم استراحت کنم. مخمم نمیکشید دیگه. باورم نمیشه چند ساعت بیدارم؟ اصلا متوجهش نشدم که زمان گذشت و ساعت شیش عصر شد. کاش همیشه اینجوری باشم خیلی بهم میچسبه. به خصوص خستگی بعدش که الان شروع شده یه ذره. از این که نمیفهمم زمان چجوری میگذره ولی همه کارامو انجام میدم خوشم میاد. الان به فکرم رسید برم عکسایی که چند وقت گرفتم سروسامون بدم و خب برای عکاسی ر
توضیح کلی در رابطه با برنامه ی شاد 
دانش آموزان ساعت ۹ در برنامه ی شاد آنلاین باشند احتمالا طبق برنامه ی درسی قبل پیش خواهیم رفت.
تا حالا سه گروه زبان، فارسی و هنر برای شاد ساخته شده است.
معلمان احتمالا از جایی که خودشان درس دادن،درس دادن را ادامه میدهند.
کلاس ۸۰۱ شهید غفاری ۱ 
ادامه مطلب

شناسه ملک : 3454
#شهریار   #قلعه_نو   #باغ_ویلا  #فروش 
1000 متر باغ80 متر ویلای تکخواب30 متر سرایداریبرق قانونیسهمیه آب کشاورزیگاز در دست اقداماستخر دارای سند تکبرگ
⚠️  این ملک در صناملک به فروش می رسد
 09900132165 
تصاویر بیشتر در سایت صناعی
دوره‌ی «برنامه‌نویسی وب سایت با وردپرس به صورت تضمینی» با حضور علاقه‌مندان به برنامه نویسی وب، دانشجویان و کارمندان IT در تاریخ 20 آذر ماه 97برگزار می‌شود. تضمین کیفیت و برگرداندن کامل هزینه و با مبلغ ده هزار تومان 30 ساعت آموزش برنامه نویسی صفر تا صد سایت از قابلیت‌های منحصر به فرد این دوره است.
ادامه مطلب
هشتمین قسمت برنامه #مدرسه_ایران ، با حضور رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، به «جایگاه پژوهش در مدرسه» می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۳ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، «حجت‌الاسلام دکتر علی ذوعلم»، معاون وزیر آموزش و پرورش و خانم «دکتر سارا سلیمی نمین» مدیر مدرسه و طراح آموزشی، به گفتگو درباره «نقش پژوهش در برنامه آموزشی دانش‌آموزان» و همچنین «موانع اثربخشی پژوهش‌های دانش‌آموزی در پیشبرد اهداف برنامه در
ما در این مطلب سعی داریم که به شما روش هک کردن اپ بونتی را یاد دهیم 
مرحله1:
ابتدا برنامه را از لینک زیر دانلود کنید: 
appboutny
وبعد ان را نصب کنید. سپس در ان ثبت نام کنید وبا ان حداقل 20 امتیاز بگیرید .
مرحله2:با برنامه لاکی پچر از این برنامه {app boutny}  چند کلون بگیرید و انونارو هم نصب کنید وسپس کد دعوتی که در برنامه اول هست رو
 در این کلون ها وارد کنید و با اونا حداقل 1 امتیاز بگیرید. بعد به برنامه اول رفته و امتیاز خودتون مشاهده کنید 

با این روش روزانه
ٍُServiceDesk Plus زمان همه وقایع را به شکل Big Int ذخیره می کند. برای تبدیل این زمان به فرمتی که قابل خواندن باشد می توانید از این کد استفاده کنید:
dateadd(s, BigIntTime/1000, convert(datetime, '1-1-1970 04:30:00'))
برای توضیح در مورد این فرمول می توانید به این صفحه در سایت مایکروسافت مراجعه کنید. زمان 04:30 که اضافه شده به TimeZone ایران در تابستان بر می گردد. (در زمستان این عدد 3:30 خواهد بود؟  برای اینکه ساعت زمستانی و تابستانی را درست محاسبه کنیم چه باید کرد؟)
مثلا این تکه کد، تاریخچه کار
برنامه گروه کوهنوردی و طبیعت گردی دوستداران طبیعت بردسکن در این هفته به شرح زیر برگزار شد :
نوع برنامه : طبیعت گردی و گردشگری
تایم برنامه : 5 ساعت - از ساعت 6 صبح تا 11 قبل از ظهر
زمان : جمعه 6 اردیبهشت ماه 1398
مکان اجرای برنامه : روستای زیبای خور
محل حرکت گروه : مقابل مسجد امام حسن مجتبی (ع)
مسافت بردسکن تا روستای خور : 27 کیلومتر
وسیله نقلیه این هفته : دو دستگاه ماشین شخصی و یک دستگاه تاکسی تلفنی
تعداد نفرات شرکت کننده : 14 نفر
مسیر پیمایش گروه : کوچه باغ
مدیریت استراتژیک سه شنبه 98/8/28 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی بین المللی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی و مدیریت بازار سه شنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
آموزش مهارتهای حرفه ای مدیریت بازرگانی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
آشنایی با قوانین کسب و کار شنبه 98/9/2 ساعت 8/30 صبح
تجارت الکترونیک 1 یکشنبه 98/9/3 ساعت 8/30 صبح
سازمانهای پولی و مالی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
مبانی بانکداری و مدیریت بانک یکشنبه 98/9/3 ساعت 10/30 صبح
مبانی مدیریت بازرگانی شنبه 98/9/2 ساعت 10/30 صبح
تجارت ب
برنامه درسی طلاب محترم دوره اول و دوم:
ساعت اول: صرف/ استاد حیاتلو
ساعت دوم: نحو/ استاد حیاتلو
 ساعت سوم: فقه/ استاد فتحی
ساعت چهارم: عقاید/ استاد فتحی

برنامه درسی طلاب محترم دوره سوم :

ساعت اول : فقه/ استاد فتحی
ساعت دوم: عقاید/ استاد فتحی
ساعت سوم: صرف/ استاد ناصرخاکی
ساعت چهارم: نحو/ استاد ناصر خاکی
ساعت شروع کلاس ها از ساعت16 تا20 و در روزهای یک شنبه و سه شنبه خواهد بود
ترجمه کتابش خوب نبود ولی به قدری مطالبش برام جالب بود که اصلا  خستم نکرد ؛ این کتاب  38مورد رو ذکر میکنه که با اتکا بهش میتونید تو بحث ها نتیجه رو به سود خودتون تموم کنید (من از مورد 31 استفاده کردم در مورد کسی که همیشه وقتی تو بحث کردن کم میاورد ؛حرفش رو باممنونم تموم میکرد و اجازه نمیداد بحث به نتیجه برسه ؛درکمال ناباوری این بار مجبور به عذر خواهی شد) حالا سوالی که پیش میاد اینه چرا باید از این حقه های به ظاهر شیطانی استفاده کنیم؟پاسخی که شوپن
سنگین ترین ساعت مطالعه چه زمانیه ؟! 
خب بذار صحبتمو با مثال بهت بگم
ماهی ۵ کیلو کاهش وزن
روزی ۳۰۰ تا تست
هر آزمون ۱۰۰۰ تا افزایش تراز
خب این شد یه سناریو 
حالا سناریوی بعدی ...
ماهی ۱ ‌کیلو کاهش وزن
روزی ۱۰۰ تا ۱۲۰ تا تست
هر آزمون ۴۰۰ تا افزایش تراز
اینم سناریوی دوم ...
خودت وقتی دومی رو میخوندی حس بهتری نداشتی ؟ 
البته خب اولی زیباتر بود قبول دارم 
منتهی دومی رو که خوندی حس کردی واقعی تره
حس کردی دست یافتنی تره
و زیباییش دقیقا به همین واقعی تر بو
سلام وقت بخیر
من ادمین هستم :)
ارشد خوندم و می خوام برای مقطع دکتری مهاجرت تحصیلی داشته باشم
گزینه اصلیم آمریکاست و در مرحله بعد کانادا و اروپا (اولویت آلمان)
می خوام برنامه ریزی کنم و طبق برنامه پیش برم و این برنامه رو باهاتون به اشتراک بذارم
سعی می کنم حداقل هفته ای 3 پست داخل وبلاگ قرار بدم
خوشحال میشم منو همراهی کنید : )
پس منتظر مطالب بعدی باشید

الان ساعت 4 صبح هستش پس صبحتون بخیر : )
نساجی- شهر خودر  نتیجه: تساوی 

تراکتور- فولاد      نتیجه: تساوی

سپاهان - پیکان   نتیجه: سپاهان با اختلاف دو گل پیروز می‌شود.

پرسپولیس- سایپا:   نتیجه: پرسپولیس با اختلاف یک گل پیروز می‌شود.

پارس جنوبی- نفت مسجد سلیمان  نتیجه: تساوی  

گل گهر- ذوب آهن   نتیجه: تساوی ( اما نتیجه برنامه خیلی لب مرزی بود، احتمال برد با یک گل اختلاف برای ذوب آهن هم زیاده)

ماشین سازی - صنعت نفت آبادان     نتیجه: صنعت نفت با اختلاف یک گل پیروز میشود.

استقلال-
در لیست انواع زبان برنامه نویسی شی گرا به زبان دوست داشتنی پایتون رسیدیم. پایتون یک زبان برنامه نویسی چند منظوره و قدرتمند، که توسط خودوفان روسوم هلندی در سال ۱۹۹۱ طراحی شده است. پایتون یک زبان اسکریپتی و بسیار قدرتمند و گسترده هستش و این روزها می توانید آثاری از نفوذش رو تقریبا همه جا ببینید. پایتون در دنیا به شدت همه گیر شده است. زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان شی گرا است و از ویژگی های پیشرفته شی گرایی مثل : وراثت، چندشکلی، سربار گزاری
هر پوند چند کیلو است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
چگونه تبدیل واحدهای اندازه پایان میشود و مثلا هر اونس اند داغ است؟ Ton تن از واحدهای جرم درسیستم SI نابود و هر تن 1000 کیلوگرم و مقابل با پوند. همه پوند مقابل داغ است 1pound همه بدن مقابل 1000 کیلوگرم است 1tonne 1000Kilograms چند مثال وقتی گفته می شود همه اونس زر .
ادامه مطلب
دومین گزینه از لیست انواع زبان برنامه نویسی شی گرا، زبان سی پلاس پلاس می باشد. سی پلاس پلاس یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، سطح میانی و شی گرا است. امروزه در جهان بیشتر نرم افزارهای سیستمی از طریق سی پلاس پلاس نوشته می شوند.

ادامه مطلب
سلام و عرض ادب
از همه برادران و خواهران کاربر خانوده برتر، تقاضا و خواهش دارم که برنامه زندگی پس از زندگی رو که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه چهار سیما پخش میشه رو تماشا کنند.
این برنامه بسیار برنامه جالبیه، مصاحبه با کسانی صورت میگیره که برای موقت مرگ رو تجربه کردند، در واقع روحشون از بدنشون جدا شده.
هر روز از شبکه چهار سیما ساعت 19:00 و تکرارش هم ساعت 11:00 صبح و ساعت 2:00 بامداد. اما جمعه ها این برنامه ساعت 17:00 پخش میشه و تکرارش همون ساعاتی که با
من بیشتر ازدو سه ساعت توی روز نمی تونم درس بخونم.
چطور زیادش کنم؟
پاسخ :
سلام
١- دلایل تعلل خود را در افزایش ساعت مطالعه، یادداشت کنید و برای حل آن ها بکوشید. 
برای مثال اگر دلیل تعلل شما نداشتن برنامه منظم است، حتما برای خود برنامه ای تنظیم کنید تا بتوانید پیشروی مناسبی داشته باشید. 
٢-  در یک آزمون آزمایشی مناسب شرکت نمایید. شرکت در یک آزمون آزمایشی به شما کمک می کند تا با جدیت به اجرای برنامه بپردازید و پیشروی مناسبی  داشته باشید. 
۳- سعی کنی
نزدیک دو هفته س که شب و روزم جانسون با هم عوض شده، خانم کوچولو شبا تا ساعت یک بیداره ، منم با خاموشی باتری ام مجبورم بیدار بمونم
از اون ور تا ساعت ۹صبح می‌خوابه ولی من بعد نماز در تدارک صبحانه هستم
و وقتی بیکار میشم اونم از خواب بیدار میشه و دوباره همون پرسه طی میشه تا بعد از ظهر که خودمم در حین خواباندن خانمی خواب میرم .
این اتفاق باعث شده من هیچ وقت کامل به کارهام نرسم ، و مهم تر اونم اینکه برنامه زندگیم بهم خورده و گیج و گیجم.
وقتی خواب بچه تن
این باغ ویلا فروشی که در داخل دهکده ویلایی کردزار قرار دارد دارای 120 متر ویلا نوساز  با دو خواب مستر است. مساحت کلی این باغ 1000 متر است در آن امکانات لازم برای یک باغ ویلا وجود دارد . از جمله این امکانات می توان به استخر با تاسیسات کامل و انشعابات کامل این ملک که کاملاً به صورت قانونی می باشد اشاره کرد. نکته قابل توجه در مورد این باغ ویلا در کردزار وجود آلاچیق چوبی بزرگ با ویوی کامل باغ است که میتوان از ان به عنوان سویت میهمان نیز از آن استفاده
* برنامه سخنرانی علیرضا پناهیان در ماه رمضان ➕ ساعت پخش تلویزیونی*
هر شب ساعت ۲۳:۳۰، میدان فلسطین، مسجد امام صادق(ع)، با موضوع: گناه چیست؟ توبه چگونه است؟
*پخش از شبکه تهران؛ ساعت ۱۶*
دهه اول ماه رمضان، میدان امام حسین(ع)، مسجد امام حسین(ع)، ساعت ۱۳:۳۰ با موضوع: حالات انسان در قرآن
* پخش از شبکه افق، ساعت ۱۵:۳۰*
پخش سلسله مباحث "رمضان ماه امید برای ظهور" از شبکه المنار، ساعت ۱۸:۵۰ به وقت بیروت(۲۰:۲۰ به وقت تهران)
پخش کلیپ تصویری کوتاه از شبکه سه در ش
خب طبق روال ،برنامه شبانگاهی باید با سخنی چند از کوی کراش شروع میشد ولی به خاطر کامنت بی شرمانه ی بعضی ها که اصلنم اشاره مستقیم به آنه ندارم،این بخش تا اطلاع ثانوی از برنامه شبانگاهی حذف شد.
(میدونم واقعا بخش مفیدی رو از دست دادید ولی خب دیگه تر و خشک باهم می سوزن:||\)
..
آقا اون پنجشنبه ها که شیش ساعت کلاس داشتم ،سه ساعت اول کلاس با رئیس بزرگ بود،سه ساعته دوم با یه استاد دیگه
گفته بودم از ارتباط چشمی بین استاد و شاگرد متنفرم؟رییس بزرگ الهه یارتب
ششمین قسمت از برنامه #مدرسه_ایران به موضوع تأثیر معماری و محیط مدرسه در یادگیری می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، دکتر مهدی حجت ، معمار و استاد پیشکسوت دانشگاه، در گفتگویی با دکتر علی قربانی ، کارشناس تعلیم و تربیت، به زوایای پنهان اثرگذاری محیط و فضا در انگیزه‌بخشی به دانش‌آموزان و افزایش کارایی معلمان می‌پردازند و نمونه‌هایی قابل توجه از این آثار را معرفی می‌کنند.همچنین در بخش خبر این برنامه
بهترین شیر برای تغذیه کودکان شیر مادر است. ولی مادرانی هستند که به دلایل مختلف مانند اشتغال یا نداشتن شیر مجبور به تغذیه نوزاد با شیری به جز شیر خود هستند.
.
اما برخی نوزادان به لبنیات گاوی حساسیت دارند و مادران اقدام به تغذیه نوزاد با شیر بز می کنند.
.
مادران باید این نکته مهم را بدانند که هرگز نوزاد خود را با شیر بز یا Goat milk تغذیه نکنند. زیرا:
- شیر بز به دلیل کمبود فولیک اسید خطر آنمی مگالوبلاستیک دارد.
- همچنین مصرف آن برای نوزاد با خطر اختلال
با سلام،مهندس افشار هستم.
برای سفارش ادیت عکس و ویدئو از روش های زیر استفاده کنید:
همراه : 09380858006   علیرضا افشاری
با همین شماره در تلگرام و واتساپ درخدمتم
در اینستاگرام پیج     graphic_saz     را میتوانید دنبال کنید
در تلگرام نیز کانال    graphic_saz     را میتوانید دنبال کنید
آیدی تلگرام و واتساپ :        alirezaafshari021 
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
فروش ۱۰۰۰ متر باغ ویلا استخردار در صفادشت 
کد این ملک در سایت اندیش ملک 592 می باشد .

منطقه ویلایی نشین یوسف اباد با دارا بودن باغات کهنسال موقعیتی ایده آل جهت خرید تفرجگاهی ارزنده در نزدیکی تهران می باشد .
این ملک به مساحت کلی 1000 متر دارای 110 متر ویلای لوکس و دیدنی بانضمام 2 خواب مستر با دیزاینی حرفه ای می باشد .
محوطه سازی ملک شامل خیابان های سنگ فرش شده ، گل آرایی ، درختان میوه ، ابنما و استخر کاشی کاری شده می باشد .
انشعابا
بیشتر شیرازی ها ایشون رو میشناسن و از دبیرای بسیار خوب درس شیمی هستن که
کار مشاوره هم به طور محدود انجام میدن.از محاسن مشاوره ی ایشون میشه
گفت:در روحیه دادن به شما و امید دادن به شما از هر فرد دیگه ای موفق تر
هستن و از معایبش میشه به بی نظمی برنامه هاشون و تغییر مداوم ساعت
کلاساشون اشاره کرد.برنامه ی ایشون حجمی ساعتیه.یعنی هم برای شما ساعت
تعیین می کنن و هم بهتون می گن که چی و چه قدر بخونین.خب این سبک هم محاسن و
معایب خودش رو داره.اول این که ن
منابع بیمارستانی می‌گویند تعداد کسانی که تا کنون در چین به نوع جدید کروناویروس مبتلا شده‌اند، به ۱۰۰۰ نفر رسیده است.
خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از آمار دولتی گزارش داد تا کنون ۴۱ نفر در چین جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.
شنبه ، ۵ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 1200×629]
مشاهده مطلب در کانال
امروز با تمام وجودم دریافتم که چیزی دردناک تر از قرنطینه شدن در فکر و خیال و خاطرات و باور های منفی و احساسات نیست . 

یادمان باشد میل احساس خاطره فکر قضاوت ها و مقایسه ها و قیاس های ذهنی 
همه و همه فقط یک باتلاق اسارت هستند 
انچه باید غرقش شد برنامه ها  و مشکلاتیست که برایش راهکار وجود دارد وگرنه همه میدانیم ساعت ها غرق خاطرات شدن ساعت ها خوشحالی کردن و ساعت ها فکر کردن گاهی نه تنها چاره ساز نیست بلکه یک تومور فکری می شود که تمام انرژیمان را
فروش ماگ آدم برفی
فروش ماگ آدم برفی رنگ زرد
ماگ آدم برفی☃️⛄ ماگ سرامیکی طرح آدم برفی☕⁦☃️⁩ محصولی باطراحی بسیار زیبا و نوین که در نگاه اول نظر هر بیننده ای رابه سمت خودجلب میکند.
بر روی این ماگ سرامیکی یک درپوش وجود دارد که در ظاهر طرح یک کلاه زمستانه برای آدم برفی را دارد وبه سادگی ب روی دهانه ماگ قرار میگیرد.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها